חברה מקצועית להתקנת מרזבים בגוש דן

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מרזבים בגוש דןהמרזב, אותו צינור או תעלה פשוטים, פותרים לנו בעיות מורכבות מאוד. בשל היותו אחראי על ניקוז מים מהגג (כאלו שהגיעו מן משקעים או כתוצאה מנזילות בדודים וכד') וסילוקם בבטחה לקרקע, הוא מסייע לנו לשמור על הבניין או הבית שלנו בכמה מובנים. הוא מונע הצטברות של מים ולאחר מכן חלחול איטי שלהם  אל תוך שלד המבנה. מים המחלחלים, יוצרים בעיית רטיבות קשה. בשלב הראשון נחווה בעיות אסתטיות כמו קילופים, כתמים, סדקים, עובש אבל בשלב הבא, חלק מהבטון יתפורר, הברזלים יקבלו חלודה וכל יציבותו של המבנה תיחלש.

גם מים שניתזים על הגג ונופלים ממנו (למשל בגגות משופעים) אם אין לצידם מרזב שיקלוט ויוריד אותם בזרימה מכוונת ונכונה – גורמים נזקים. הם מרטיבים וחודרים למעטפת החיצונית של הבניין ובעת הנפילה גורמים גם לנזק לתשתיות (כמו ריצוף, גינה) והפרעה לעוברים ושבים בסביבת הבית. ומה שנכון לגבי כלל המדינה נכון שבעתיים בנוגע לעולם של מרזבים בגוש דן.

גוש דן מרזבים סביב לה

כאשר בוחרים מרזבים בגוש דן, כמו בכל מקום אחר בארץ, יש להקפיד לבחור בסוג איכותי של מרזב וכן כדאי ורצוי מאוד להקפיד על בחירה בחברת מרזבים בגוש דן שלא רק מציעה את המחיר הטוב ביותר אלא גם מומחית בתחום ומיומנת בהתקנת מרזבים. הרי לא הינו מעלים על דעתנו לתת מערכת חשמל לשיפוצניק העוסק באינסטלציה. כך גם לגבי מרזב. זה לא רק לחבר צינורות ולקשור. יתרה מכך, לחברת מזגנים בגוש דן שהיא איכותית ומקצועית יש גם מגוון כלים חשובים המסייעים לה בעבודתה וכן רישיונות לעבודה בגובה (סנפלינג) במידה ונדרש. 

אבל מדוע בגוש דן צריך הקפדה יתרה בנושא? אולי כי עבור מרזבים בגוש דן עבודה קשה יותר והם עומדים בעומסים גבוהים יותר. בהיותה יושבת על הר, מזג האוויר בגוש דן חורפי יותר ולרוב היא זוכה למנות גשם גבוהות וחזקות. המשמעות של כך היא הצטברות של כמות גדולה יותר של מים על הגג. אם אלו לא ינוקזו במהרה, הם יחלחלו פנימה ויתחילו להסב נזקים כבדים. יתרה מכך, כמות גדולה של מים היא בעלת משקל עצום, שכאשר הוא נשאר, הוא מפעיל עומס רב על הגג, שמצבו, כזכור, לא ברור, עקב נזקי המים ולכן יש חשש לקריסתו. 

אבל זה לא הכל. הייחודיות של מרזבים בגוש דן, היא בכך שהם חייבים להיות מותקנים בצורה איכותית מאוד ומעוגנים חזק. זה כמובן נכון לכל מקום בארץ אבל בגוש דן- שבעתיים. בגוש דן הרוחות יותר חזקות. לרוב, מרזבים מתקלקלים עקב מכות שהם סופגים מחבטות שלהם בקיר לאחר שחלקים שלהם נפרדו או השתחררו או שנקודות החיבור שלהם לקיר קרסו. הדרך היחידה למנוע זאת (חוץ מבדיקת תקינות פעם בשנה) היא למנוע עבודה חאפרית ולבחור בחברה מקצועית ששמה דגשים על נקודה זו. אגב, בדיקת תקינות של מרזבים בגוש דן, פעם בשנה, חשובה מעין כמותה. כדאי לעשותה עוד טרם החורף ולבדוק כי המרזבים לא נסתמו או מחוררים. במקרה כזה או שתצליחו לנקות לבד את המרזב או שתקראו לחברת מרזבים בגוש דן שתעשה זאת עבורכם.

שני סוגי מרזבים

ישנם שני סוגי מרזבים עיקריים: המרזב הסמוי והמרזב הגלוי. מרזב סמוי הוא מרזב שנבנה בתוך הקיר והוא אופייני לבתים גבוהים וכאלו יש רבים בגוש דן. מכיוון שהוא נמצא בתוך הקיר ואינו חשוף לפגיעות חיצוניות או מעריך ימים באופן יחסי. גם אין צורך להשקיע בעיצוב שלו – שכן איש אינו רואה אותו. לעומת זאת, החיסרון העיקרי שלא הוא כשהוא מתקלקל. לצורך הגעה אליו או איתור הבעיה צריך להרוס קירות ולרוב זה לא משתלם. בעלי מקצוע בתחום ממליצים במקום מרזב פנימי סתום להתקין מרזב חיצוני חלופי.

סוג אחר של מרזבים בגוש דן הם המרזבים הגלויים. אלו מתחילים בגג ויורדים על גבי המעטפת החיצונית עד סמוך לקרקע. באופן טבעי הם חשופים יותר לפגיעות אך היכולת לתקן אותם או לאתר בעיות פשוטה יותר וכן יכולת ההתקנה שלהם פחות מורכבת. 

עיצוב וחומרי גלם

זוויות נוספות הקשורות לעולם של מרזבים בגוש דן נעוצות בסוגי חומרי הגלם מהם עשויים המרזבים והעיצוב שלהם. גם בעיקר עתיקה כמו בגוש דן, כבר לא מעוניינים לראות את מרזבי הפח המחלידים. כיום ניתן למצוא כבר מרזבים מפח מגלוון (עמיד וחזק יותר מהפח הרגיל), מרזבי אלומיניום חזקים במגוון צבעים, מרזבי פלסטיק ו-PVC, מרזבי אבץ ונחושת, שניהם נחשבים ליוקרתיים בתחומם. כמובן שניתן לבחור מגוון פרופילים (מרובע, עגול וכד') או לחפות את המרזב במעטפת בנויה נוספת וכן לשרטט מראש את נתיב המרזב כדי שיישאר מוצנע או להפך – חשוף, בולט ומרשים.

בכל מקרה, התקשרות עם חברת מרזבים בגוש דן שהיא מקצועית ואיכותית ובעלת ניסיון רב, תסייע לכם להגיע לפתרון המותאם והטוב ביותר עבורכם. גם ברמה הפרקטית והמקצועית של מוצר איכותי והתקנה בסטנדרטים גבוהים וגם מרזב מעוצב ומיוחד.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו
התקנת מרזבים

ברוכים הבאים לאתר שלנו! צריכים התקנת מרזבים? ייצור, תכנון, התקנה ותיקון מרזבים עם החברה המובילה בארץ​. אנחנו מציעים שירות מקצועי ואמין, ברמה אחרת, עם ותק ונסיון בתחום.

אז מה היה לנו בכתבה:
חייגו אלינו