החלפת ארונות חשמל מעץ למתכת

החלפת ארונות החשמל הישנים בבניין יש מספר היבטים.

  1. אסתטיקה – ארונות עץ נוטים להתבלות עם השנים. העץ מתקלף, נשבר ומתפורר. בכך הוא משפיע על המראה של הבניין (בדרך כלל של חדר המדרגות בו הלוח נמצא בדרך כלל). שימור ארונות עץ דורש תחזוקה שוטפת רבה לאורך השנים. ארונות חשמל ממתכת, לעומת זאת, הם הרבה יותר עמידים, אינם מתבלים כל כך מהר, שומרים על עיצובם למשך שנים רבות ועקב כך דורשים הרבה פחות תחזוקה. בנוסף ארונות ממתכת יקנו למבנה מראה אלגנטי ויוקרתי.
  2. בטיחות  – בכל הקשור לארונות חשמל הבטיחות עניצבת בראש סדר העדיפויות שלנו. בארונות עץ קיימת סכנת התלקחות,  מהניצוץ הקל ביותר, במיוחד כאשר מדובר על רכיבים ישנים. דלתות של ארונות עץ עלולות להתלקח בקלות  בעוד שדלתות מתכת הן הרבה יותר עמידות. החלפת ארונות עץ לארונות מתכת יכולה למנוע שריפות ולהציל חיים, פשוטו כמשמעו. הדלתות לא יכולות להתלקח, ומעטפת הגנה שהן מספקות עמודה גם בפני פגעים אחרים.
  3. סגירה הרמטית של הארונות הופכת אותם לבטוחים לשימוש ומצמצמים את הגישה לילדים. סגירה זו, באמצעות משקוף כפול מביאה לכך ש גם במקרה ומתלקחת אש בתוך הארון, איטום הארון ימנע מה אשלהתפשט, והעשן שמצטבר בארון יחנוק את הדליקה ויכבה אותה.
  4. עלויות  – ארונות מתכת הרבה יותר עמידים לאורך השנים. המשמעות של עובדה זו נעוצה בכך שגם אם המחיר ההתחלתי גבוה יותר, החיסכון לאורך זמן גדול יותר.
  5. עמידות – ייצור ארונות מתכת קפדני הרבה יותר מייצור ארונות עץ. ארון המתכת מיוצר מחומרים איכותיים ועובר גם תהליך צביעה מקצועי. דבר זה עושה אותו עמיד יותר בפני פגעי מזג אוויר, חדירת נוזלים ועוד. זאת, בניגוד לארונות עץ אשר מתכווצים ומתרחבים בהתאם לשינוי הטמפרטורות והלחות.
  6. אפשרויות עיצוביות – ארונות חשמל ממתכת מיוצרים בהתאמה אישית, עבור כל מבנה או בניין, ובתאם לצרכיו של כל לקוח, על פי מידות מדויקות. אפשר לייצר את הארונות בגדלים, סוגים, צסעים ודגמים מגוונים.
  7. דרישות התקן – ארונות חשמל ממתכת עומדים כיום בדרישות של חברת החשמל ושל לוחמי האש, בכל הקשור במיקום הארון, התקנתו, גישה ונגישות.
ארון חשמל מעוצב

ארון חשמל מעוצב

ארון חשמל מעוצב בין אם ארון החשמל במקום מגוריכם נמצא בתוך הבית או בלובי הקומה, נגמרו כבר הימים בהם אנו מזניחים את הנראות שלו. ארון

Read More »
ארונות חשמל מפח

ארונות חשמל מפח

ארונות חשמל… אנו עוברים ליד ארון החשמל כמעט בכל פעם שאנו יוצאים מהבית וכלל לא מבינים את החשיבות הגדולה שיש לארון חשמל. ארון חשמל יכול

Read More »
דלת ארון חשמל ביתי

דלת ארון חשמל ביתי

דלת ארון חשמל ביתי עשויה להיחשב כדבר שולי עוד בשלבי הקמת הבית, אך לאחר שהשקעתם כל כך בעיצוב הבית והזנחתם דווקא את ארון החשמל, שמים

Read More »
אלקטרו-מגן